MIKNATIS-ELEKTROMIKNATIS-ELEKTRONİK ÜRÜNLER 

   TASARIMI YAPIMI PAZARLAMA VE TİCARET

               HAKKIMIZDA                      
   19/09/17
Giriş Sayfası

 

 

 

Yıllarca eğitimini aldığımız ve geliştirerek gençlere severek aktardığımız Elektronik, Elektrik, Bilgisayar, Haberleşme, Alarm ve Otomasyon Sistemleri konularını ve uygulamalarımızı hazırladığımız onlarca sunum ve kitaplar ile sizlerle paylaştık.

Şimdi ise yeni nesil olarak Temiz Enerji kullanımını yaygınlaştırmak.  Mıknatıs, Elektromıknatıs ve Elektronik Ürenler Tasarlamak, Yapımını gerçekleştirmek, Pazarlama ve Ticaret için ‘’ EGE MAGNET ’’ i Kurduk. EGE MAGNET yeni ürün geliştirme ve kaliteyi yükseltmek için Ar-Ge Çalışmalarına önem vermektedir.

        EGE MAGNET; Mıknatıs, Elektromıknatıs, Elektronik, Elektrik, Haberleşme, Bilgisayar, Alarm, Otomasyon ve Makine Sistemleri için gerekli olacak özel Malzeme Tedariki ve Araştırılması, Bilgi Paylaşımı, Proje Tasarımı, yapımı ve onarımı konularında proje ortakları ile birlikte hizmetinizde olacaktır.

       Sizlerde bu konular ile ilgili projelerinizde gerek malzeme tedariki gerek bilgi paylaşımı ve gerekse yeni üretilecek bir ürün istiyorsanız mutlaka bizimle irtibat kurunuz.

 

Giriş Sayfası | ÜRÜNLER | HAKKIMIZDA | Bize Ulaşın

Bu sitenin son güncelleştirilme tarihi 19/09/17